We wish to rule, yes. Where is the fault in that? Everyone wants to rule. I know how to do that. Better than any other monarch in this city. ©
четверг, 20 августа 2009
Комментарии

















-
-
21.08.2009 в 11:51-
-
21.08.2009 в 15:05Спасибо)))) Приятно^^`
-
-
22.08.2009 в 03:07-
-
22.08.2009 в 13:08Спасибо, старались )))
ЛираЛис
Спасибо, я ей передам )))))